Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW !

Data dodania: 25.08.2021

Koniec wakacji tuż tuż! Pora rozejrzeć się za szkolnymi wyprawkami dla naszych dzieci – tych w Polsce i tych w Kasisi! Szukamy wytrzymałych plecaków, które udźwigną wszystkie książki. Kompletujemy podręczniki, piórniki, kredki, ołówki i zeszyty.

W tym roku wysyłamy do szkoły 133 dzieci, a do przedszkola 30. Do szkoły chodzą chętnie, a my widzimy, jak z dnia na dzień zbliżają się do dorosłości.

Pamiętacie, jakie to uczucie jako dziecko wchodzić do sklepu pełnego pięknych, pachnących nowością zeszytów, plasteliny, dziesiątek rodzajów kolorowych farb i tajemniczych przyrządów geometrycznych? Niech kasiskie dzieci też tego doświadczą!

Zapraszamy Was do tego twórczego zamieszania – niech siostry nie martwią się o nic poza nadążaniem za potrzebami dzieci!

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł