moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Strona Kasisi w wersji angielskiej

Data dodania: 26.01.2021

Oto jest! Nasza strona internetowa od dziś mówi też po angielsku!

Jest takie miejsce na świecie, w samym sercu zambijskiego buszu, z którego miłość, dobro i ciepło promieniują daleko, daleko poza jego granice, pozostawiając ślad w sercu każdego, kto choć na chwilę tu zajrzał. Nie trzeba przemierzać tysięcy kilometrów, by sprawdzić, co się dzieje w Kasisi – DOMU, gdzie schronienie znajduje KAŻDE poharatane i odrzucone przez los dziecko. Na naszej stronie będziecie mogli uczestniczyć w życiu DOMU i jego podopiecznych, włączając się w pomoc poprzez jedno kliknięcie myszką. Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Dzięki programowi „Adoptuj z Sercem” każdy z Was będzie mógł stać się przyjacielem wybranego dziecka, towarzysząc mu i wspierając go na drodze ku lepszemu życiu, w którym marzenia, nawet te największe, naprawdę się spełniają. W wirtualnym sklepiku „Zakupy dla Kasisi” znajdziecie wszystko, czego nasi mali podopieczni potrzebują, by móc odpowiednio jeść, rozwijać się, a także mieszkać i leczyć się w warunkach, jakie byśmy chcieli zapewnić naszym dzieciom.

W Fundacji Kasisi wierzymy w szczęście płynące z tego, że dając, realnie zmieniamy świat. My możemy podzielić się z dziećmi z Kasisi tym, co mamy, one dzielą się z nami swoją radością. Poznajcie je bliżej, pokochajcie i zostańcie w Kasisi na dłużej! Jesteśmy pewni, że ta strona Wam to ułatwi!

O tym jak niesamowitym miejscem jest Kasisi, wiedzą wszyscy przyjaciele DOMU rozsiani po całym świecie. Dziś Was serdecznie zapraszamy do dołączenia do kasiskiej rodziny. Zapraszajcie na tą stronę swoich bliskich i znajomych. Udostępniajcie ten post – niech o Kasisi dowie się jak najwięcej osób. Razem możemy naprawdę odmieniać historię dzieci, które w życiu doświadczyły już za dużo złego.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł