moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Stwórzcie z nami łańcuch dobra

Data dodania: 11.11.2022

W ten pochmurny dzień chcemy zaprosić Was do niezwykłego projektu. Stwórzcie z nami najdłuższy łańcuch dobra, jaki Kasisi widziało!

Prześlijcie nam papierowe ogniwa łańcucha, który razem z dziećmi zawiesimy już w grudniu w Domu Kasisi. Pozostawiamy Wam pełną swobodę twórczą – umieśćcie na nich życzenia, rysunki, zdjęcia, grafiki. Wszystko, co jest dla Was ważne i co powinno stworzyć najdłuższy kasiski łańcuch świąteczny, mierzony nie tylko w metrach, ale także w przesyłanej od Was, właśnie z Polski, miłości do dzieciaków.

Wystarczy, że zwykłą kartkę A4 potniecie na 2-centymetrowej szerokości pasy, ozdobicie, a następnie prześlecie na adres Fundacji Kasisi: ul. Klarysewska 52C, 02-936 Warszawa.

Czekamy na Wasze przesyłki do ostatniego dnia listopada!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł