moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Tak działa prawdziwa wymiana dóbr!

Data dodania: 17.01.2022

Najsmutniejszy dzień w roku? Nie ma szans!

Psycholog Cliff Arnall kilka lat temu napisał wzór W+(D-d)]xTQ/MxNa, który biorąc pod uwagę krótki styczniowy dzień, niskie nasłonecznienie, niedotrzymanie noworocznych postanowień i kończące się terminy spłaty świątecznych pożyczek na prezenty, oblicza najbardziej depresyjny dzień w roku. Wypada właśnie dziś.

Panie Cliff, wzór czy nie, w tym roku pana teoria przegrywa z uśmiechami dzieci z Kasisi.

W ten szarobury, pochmurny dzień (również w Kasisi), w którym ktoś spróbuje przekonać Wam, że jest depresyjny i smutny, dajcie się zarazić radością naszych dzieciaków. Zajrzyjcie do naszych relacji i dajcie się ponieść radosnej domowej atmosferze, którą nasi mieszkańcy chętnie się z Wami dzielą. Tak działa prawdziwa wymiana dóbr!

Summer House rozbrzmiewa dziś radością bejbików, które nie mogą nacieszyć się prezentami świątecznymi od Was. Mercy nauczyła się kołysanki o małej gwiazdce i cały czas śpiewa ją ukochanym zabawkom. Pozostałe dziewczynki prześcigają się w kolorowych i wysokich budowlach z klocków. Podczas gdy dziewczynki rozwijają umiejętności architektoniczne, chłopcom spodobała się rola modeli, dlatego przy każdej możliwej okazji proszą o zdjęcie.

A skoro już mowa o nowych zdjęciach – Kochani, czy pamiętacie o zaglądaniu do profili dzieci? Czy podarujecie im dziś butelkę mleka, talerz kapenty albo słoiczek ulubionego dżemu? Czy znajdziecie w swojej kieszeni kilkanaście złotych na talerz dla ucznia, który wzmocni naszych uczniów przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym? Tak niewiele potrzeba, aby wywołać uśmiech na twarzy tych dzieciaków!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł