moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Taka kreatywność rodzi się u naszych maluchów

Data dodania: 26.09.2022

LOOK OF THE DAY! Zgadnijcie kto dziś wystąpił na yardzie w TAKIEJ kreacji?

Taka kreatywność rodzi się u naszych maluchów po zjedzonym talerzu dla przedszkolaka. Jest na nim wszystko, co niezbędne, by mali Kasisjanie mieli energię i siły do szaleństw i wygłupów, które potrzebuje każe dziecko. Wyobraźcie sobie, co by się stało, gdyby każdy z nas kupił dziś talerz dla przedszkolaka w kasisikiej spiżarni. Przekonamy się?

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł