Tłusty Czwartek w Kasisi: Pączkowe Szaleństwo dla Dzieciaków!

Data dodania: 07.02.2024

W końcu! Jutro dłuuugo wyczekiwany przez dzieci, ale też i Siostry 🙂 dzień – TŁUSTY CZWARTEK.

Takich wydarzeń w Kasisi nie przegapiamy. Przygotowania idą pełną parą. Nasze wysłanniczki – Agnieszka i Kinga – już szykują kuchenne fartuszki, by bladym świtem wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu „tony” pączków dla dzieciaków. W tym roku idziemy na rekord!

WITOMBUŁA, tak nazywane są zambijskie pączki, różnią się nieco od polskich. Choć bez lukru i nadzienia, to smakują niebiańsko. Dzieciaki je UWIELBIAJĄ i my też ❤️
Nasz plan jest prosty, ale bardzo Was potrzebujemy w jego realizacji. Chcemy urządzić dzieciakom pączkowe szaleństwo! Tego dnia żadne limity nie obowiązują, bo jak powszechnie wiadomo w Tłusty Czwartek pączki nie tuczą i nie podnoszą cukru. A te podarowane przez Was mają dodatkowo szczególną moc – wywołują najszersze uśmiechy na twarzach dzieci.

Wejdź na naszą stronę i podaruj dzieciom pączki!