Tłusty Czwartek w Kasisi: Pączkowe Szaleństwo dla Dzieciaków!

Data dodania: 07.02.2024

W końcu! Jutro dłuuugo wyczekiwany przez dzieci, ale też i Siostry 🙂 dzień – TŁUSTY CZWARTEK.

Takich wydarzeń w Kasisi nie przegapiamy. Przygotowania idą pełną parą. Nasze wysłanniczki – Agnieszka i Kinga – już szykują kuchenne fartuszki, by bladym świtem wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu „tony” pączków dla dzieciaków. W tym roku idziemy na rekord!

WITOMBUŁA, tak nazywane są zambijskie pączki, różnią się nieco od polskich. Choć bez lukru i nadzienia, to smakują niebiańsko. Dzieciaki je UWIELBIAJĄ i my też ❤️
Nasz plan jest prosty, ale bardzo Was potrzebujemy w jego realizacji. Chcemy urządzić dzieciakom pączkowe szaleństwo! Tego dnia żadne limity nie obowiązują, bo jak powszechnie wiadomo w Tłusty Czwartek pączki nie tuczą i nie podnoszą cukru. A te podarowane przez Was mają dodatkowo szczególną moc – wywołują najszersze uśmiechy na twarzach dzieci.

Wejdź na naszą stronę i podaruj dzieciom pączki!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł