moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Tłusty Czwartek w Kasisi: Pączkowe Szaleństwo dla Dzieciaków!

Data dodania: 07.02.2024

W końcu! Jutro dłuuugo wyczekiwany przez dzieci, ale też i Siostry 🙂 dzień – TŁUSTY CZWARTEK.

Takich wydarzeń w Kasisi nie przegapiamy. Przygotowania idą pełną parą. Nasze wysłanniczki – Agnieszka i Kinga – już szykują kuchenne fartuszki, by bladym świtem wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu „tony” pączków dla dzieciaków. W tym roku idziemy na rekord!

WITOMBUŁA, tak nazywane są zambijskie pączki, różnią się nieco od polskich. Choć bez lukru i nadzienia, to smakują niebiańsko. Dzieciaki je UWIELBIAJĄ i my też ❤️
Nasz plan jest prosty, ale bardzo Was potrzebujemy w jego realizacji. Chcemy urządzić dzieciakom pączkowe szaleństwo! Tego dnia żadne limity nie obowiązują, bo jak powszechnie wiadomo w Tłusty Czwartek pączki nie tuczą i nie podnoszą cukru. A te podarowane przez Was mają dodatkowo szczególną moc – wywołują najszersze uśmiechy na twarzach dzieci.

Wejdź na naszą stronę i podaruj dzieciom pączki!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł