moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

To był dobry dzień

Data dodania: 27.03.2023
Kilka dni temu naszych podopiecznych w Kasisi odwiedzili pracownicy jednego z zambijskich banków oraz restauracji Hungry Lion. Nie przyjechali z pustymi rękami, o nie. Przywieźli nam 250 drzewek owocowych: awokado, pomarańcze, cytryny, papaje i wiele innych egzotycznych dobroci.
Wszyscy razem, ile sił w rękach, sadzili drzewko po drzewku, oczami wyobraźni widząc już dojrzewające w słońcu soczyste owoce…
Minie jeszcze trochę czasu zanim będzie można po nie sięgnąć. Więc póki co, po ciężkiej pracy dzieciaki zjadły kurczaka i frytki, ufundowane przez afrykański fast food Hungry Lion. Dzieciaki nie kryły radości z takiego obiadu.
To był dobry dzień. Było smacznie, wesoło, no i bardzo EKO
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Biblioteka Marzeń Kasisi

Na początek chcemy kupić 1000 książek, które zapełnią nie tylko wirtualne, ale przede wszystkim bardzo prawdziwe regały w Kasisi. Średni koszt książki w Zambii to 19 zł.

Każdy z Was, kto wesprze naszych moli książkowych i postawi swoją książkę na półce w nowej bibliotece, może napisać dedykację dla dzieciaków. My ją przeniesiemy ją na zakładki do książek, które będą służyły dzieciakom przez wiele lat.

uzbieranych:
2 447 zł
potrzebujemy:
19 000 zł