moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

To już 9 lat!!!

Data dodania: 11.04.2022

To już 9 lat!!!

Uwierzycie? Fundacja Kasisi ma dokładnie tyle co Alick, Faustyna, Natasha i Nelly. I tak jak oni nie zaliczamy się już do grupy bejbików ani nawet przedszkolaków. Już dobrze się z siostrami znamy i Was też udało nam się całkiem nieźle poznać. Wiemy i sprawdziliśmy to już wielokrotnie, że zawsze można na Was liczyć. Razem dajemy dach nad głową, szczęśliwe dzieciństwo, leczenie i spełnienie marzeń o edukacji w najlepszych szkołach, pomagamy w realizowaniu swoich pasji blisko 250 dzieci. Przez te 9 lat przekazaliśmy do Kasisi ponad 14 milionów złotych!! Waszych złotych!!

Dzisiejszego ŚWIĘTA nie można lepiej uczcić, niż dając jeszcze jednemu porzuconemu dziecku prawdziwy, pełen miłości DOM. Chodźcie z nami do Spiżarni! Dobrze to miejsce znacie, bo zapraszamy Was do niego od samego początku jej istnienia. To nie jest spektakularny projekt. Wasze zaangażowanie nie przełoży się na piękne mury i pamiątkowe tablice. To projekt, który po prostu daje poczucie bezpieczeństwa, zwykły codzienny spokój, że niczego w domu nie braknie. To posiłek, który daje siłę do nauki i wzmacnia w chorobie. Jego jedynym objawem są uśmiechnięte i szczęśliwe twarze naszych dzieci.

W Spiżarni czeka też tort urodzinowy (jasna sprawa – zjedzą go Kasisjanie, nie my) i specjalna urodzinowa akcja. Za każde Zakupy dla Kasisi zrobione od dziś do środy włącznie (11 – 13 kwietnia) otrzymacie podwojoną liczbę punktów w programie Serce za Serce. Zaglądając do naszego sklepiku, sprawicie przyjemność dzieciakom, a sobie szansę na szybkie zdobycie oryginalnych afrykańskich nagród.

Dziękujemy, że tworzycie z nami ten DOM!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 387 zł
potrzebujemy:
4 950 zł