moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

To one są cichymi bohaterkami Domu Dziecka Kasisi

Data dodania: 23.05.2022

Siostry. Misjonarki, które poświęcają swoje życie, by ratować życie młodych Zambijczyków i odzyskiwać ich dzieciństwo. To one są cichymi bohaterkami Domu Dziecka Kasisi. Naszą pomoc i zaangażowanie przekuwają w nowe szanse dla tych, którym los na początku ich życia chciał odebrać wszystko.

Zbliża się Dzień Matki. Siostry w Kasisi są mamami dla ponad 200 dzieci, którym na co dzień okazują tyle troski i miłości, ile trzeba, by zasypać wielką wyrwę wyrządzoną krzywdą i osamotnieniem. Wśród nich jest siostra Jolanta, najstarsza polska misjonarka na kontynencie afrykańskim, czuwająca nas całym domem siostra Mariola, bliźniaczki: siostry Janina i Marysia. Jest też siostra Faustyna, siostra Teresa, fizjoterapeutka siostra Gertrude i siostra Noami. Wszystkie dzielące się obowiązkami i zgrane, jak tryby w precyzyjnej maszynie.

To je chcemy dziś zauważyć i bardzo za matczyną troskę podziękować. A że siostry nigdy nie chcą nic dla siebie i zawsze wskazują na dzieci, to z okazji Dnia Matki zróbmy dziś super prezent… dzieciom. Buduje się właśnie biblioteka. By pomóc w jej ukończeniu i wyposażeniu, podarujcie Kasisi książkę z naszego dobroczyniącego sklepu. Zamiast kwiatka, który przecież zwiędnie, zróbmy w Kasisi wspólnie coś, co zostanie w nim na pokolenia!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 472 zł
potrzebujemy:
10 000 zł