Twoje wsparcie ratuje zdrowie podopiecznych Kasisi

Data dodania: 20.05.2024
Pokój pielęgniarski to jedno z najważniejszych miejsc w Kasisi. Każdego dnia nasi lekarze przyjmują kilkunastu małych i dużych pacjentów, by kontrolować ich stan zdrowia. Wielu podopiecznych ma choroby przewlekłe, więc muszą być pod stałą obserwacją. Nasz gabinet działa 24/7. To gwarancja bezpieczeństwa dla dzieciaków. Wiedzą, że gdy tylko poczują się gorzej, mogą liczyć na natychmiastową pomoc.
Każde dziecko, które pojawi się u bram Kasisi, przechodzi szereg badań. Dzięki sprzętowi, który ufundowaliście i lekom, jakie zapewniacie, robiąc Zakupy dla Kasisi, mamy czym i wiemy jak pomóc naszym podopiecznym. Dzieci, które do nas trafiają, bardzo często są skrajnie zaniedbane, niedożywione i odwodnione. Od samego początku walczymy o ich życie i dbamy o to, by nic nas nie zaskoczyło.
Dziś zachęcamy Was do Zakupów dla Kasisi. Odwiedźcie Oddział Ratunkowy w naszym wirtualnym sklepie. Wystarczy choćby listek witamin, by przyczynić się do realnej pomocy w życiu naszych Kasisjan ❤️