moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Ubrania do Oddania dla Kasisi

Data dodania: 19.10.2022

Imię Lucky wydaje się być nadane przewrotnie. Albo życzeniowo – jakby nazwanie czterolatka szczęściarzem miało przekonać wszechświat, że nastąpiła jakaś pomyłka i maluch zasługuje na nowe nogi. Takie, które mają w pełni wykształcone podudzia, które pozwalałyby mu spełnić wszystkie marzenia. Od tych najmniejszych, dotyczących sięgnięcia ulubionej zabawki, po te większe, które jeszcze do niego przyjdą – takie, jak samodzielne wyjście na aulę uniwersytetu i odebranie dyplomu ukończonej uczelni.

Do Kasisi co roku trafia kilkanaście dzieci takich jak Lucky. Znacie Amandę z porażeniem mózgowym. Angelę z zespołem Downa. Kennetha, dla którego poważna infekcja wirusowa zakończyła się częściowym paraliżem.

Dzienny koszt fizjoterapii dziecka to średnio 11 zł. Wystarczy 11 kilogramów niepotrzebnych ubrań (tyle, ile każdy z nas znajdzie w swojej szafie), by Lucky, Amanda, Kenneth i inne dzieci otrzymali kolejny dzień na drodze ku samodzielności.

11 kilogramów to waga kilku grubych swetrów z poprzedniego sezonu. To wszystkie minimalnie za małe pary spodni. To waga kilku par butów, które poprowadziły Cię przez wiele kilometrów i myślisz, że kolejne chcesz przemierzać w innym fasonie.
11 kg to w końcu waga marzeń Luckiego o tym, by podejść i objąć kiedyś Mamushę w 100% bez pomocy chodzika.

Jak spełnić to marzenie?

Wystarczy, że wejdziesz na zbiórkę, którą wrzuciliśmy pod tym postem, i przekażesz Ubraniom do Oddania 11 kilogramów ubrań, które już Ci się nie podobają. Wystarczy zapakować je do kartonu i przekazać w ręce kuriera – zupełnie bezpłatnie!

Przekaż swoje ubrania do oddania i spełnij marzenia dzieci w Kasisi o fizjoterapii, która daje im skrzydła!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł