moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Urodzinowe marzenie Gifta

Data dodania: 08.09.2020

To jest Gift. Gift miał marzenie. A my tu jesteśmy po to, by je spełniać, prawda?!

Silna potrzeba dostania jakiegoś prezentu sprawiała, że od tygodnia Gift codziennie przychodził do siostry Marioli pytając, kiedy w końcu będzie miał urodziny. Siostra – wiedząc, że chłopak jest tuż przed swoim świętem – odpowiadała wymijająco, jednocześnie przygotowując dla niego niespodziankę. Gift się nie poddawał. Pod biurem siostry meldował się codziennie, zupełnie nie wiedząc, dlaczego jego data urodzin owiana jest taką tajemnicą. Dziś przyszedł znów i tym razem usłyszał głośne „Happy birthday!” Były życzenia i prezenty. Wśród nich ten wymarzony – piłka do nogi, w którą tak lubi grać!

Czy Wy wiecie, jakie to szczęści móc spełniać marzenia naszych dzieciaków!!! A wiecie, że bez Was, nie byłoby to takie proste?! Kiedyś o urodzinowych prezentach i tych zupełnie bez okazji, którymi siostry mogą rozpieszczać dziś swoje dzieci, można było tylko pomarzyć.

Dziękujemy, że jesteście i pomagacie siostrom wywoływać takie uśmiechy! Ten Gifta jest dziś szczególnie dla Was!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł