moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Uściskajmy dziś Siostrę Jolantę

Data dodania: 02.02.2023

Siostra lubi mawiać, że jeśli ktoś wyjedzie z Kasisi bez pożegnania z nią, dostanie baty jej laską. I wiemy, że cały czas jest w formie, dlatego od razu ostrzegamy – trzeba Siostrę uściskać.

Mowa oczywiście o Siostrze Jolancie, postaci niczym z historii filmowej. Jej życie to niezwykła opowieść pełna trudnych doświadczeń, wywózek na Syberię, łagrów i tułaczki po świecie, aż po znalezienie swojego miejsca w Kasisi już 77 lat temu. Ale, jak sama podkreśla, zawsze myśli o Polsce i tęskni za jej pięknymi wiosnami. A może Wy dacie się namówić na przesłanie życzeń i sfotografowanego przez Was kawałka Polski, który sami nosicie w sercu?

Kochana Siostro!

Pragniemy Ci serdecznie pogratulować 97 urodzin i życzyć dużo zdrowia, szczęścia i sił, by kontynuować swoją misję! Dziękujemy za Twoje dzieło miłosierdzia i dobroci. Jesteś dla nas inspiracją i prawdziwą “duchową babcią“.

Wiemy, że Siostra ma słabość do słodkości, a zwłaszcza wypieków, dlatego jak co roku możecie razem z nami podarować Siostrze Jolancie kawałek urodzinowego tortu.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
505 zł
potrzebujemy:
11 000 zł