moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

W Kasisi każdy dzień to Światowy Dzień Marzeń!

Data dodania: 30.09.2023

Wczoraj był Światowy Dzień Marzeń. W Kasisi to nie święto, ale codzienność. Dzięki Wam każdego dnia spełniamy te małe WIELKIE marzenia naszych podopiecznych. Jest jedno, które pada ze wszystkich ust: RODZINA.
Dziś szczególne zachęcamy Was do „Pilnej Adopcji”. Tam znajdziecie dzieci, które wciąż czekają na spełnienie tego od zawsze wyrytego w sercach pragnienia. Przyjaciół, którzy jak prawdziwa rodzina, stworzą mur, o który będą mogły się oprzeć, który pozwoli im uwierzyć, jak bardo są chciane, ważne i kochane.
Wiemy, że pomożecie nam te pragnienia spełnić. Już tyle razy otoczyliście murem miłości i przyjaźni nasze dzieci. Dziś z niecierpliowścią na Was czekają Beauty, Mapalo, Charles, Christopher, Favour i Henry. ❤

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł