moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

W Kasisi słońce to codzienność

Data dodania: 12.06.2023
Jak minął Wam długi weekend? Na brak słońca chyba nie można było narzekać?
W Kasisi słońce to codzienność, ale w ten weekend tak jakby zaświeciło mocniej – szczególnie w sobotę.
A to wszystko za sprawą samolotów – najprawdziwszych stalowych ptaków!
Ten poranek był inny niż wszystkie, minuty płynęły tak powoli… Trudno było cierpliwie wysiedzieć w miejscu.
Aż w końcu – stało się! Zbiórka na placu i pędzimy do Lusaki. 60 dzieciaków pojechało na lotnisko, by zobaczyć pokazy lotnicze. Radości nie było końca, gdy okazało się, że mogą również przelecieć się prawdziwym samolotem!
To był dzień pełen pięknych emocji. Zobaczcie zdjęcia, więcej słów chyba nie potrzeba.
PS. A nasze malutkie bejbiki, choć na pokaz nie pojechały, to wieczorem, bardzo zmęczone, zapadły w głęboki sen w swoich starych łóżeczkach. Przypominamy Wam, że zbiórka na te nowe wciąż trwa, a my możemy sprawić, że choć bez skrzydeł, to równie skutecznie mogą one zanieść marzenia naszych bejbików do gwiazd.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł