W Kasisi trwają domowe rewolucje

Data dodania: 12.04.2023
W Kasisi trwają domowe rewolucje. Póki co jest tu dużo pyłu i gruzu, ale już niedługo pokoje bejbików zyskają nowy wygląd. Nie możemy doczekać się efektów. Oczywiście, pochwalimy się nimi tutaj.
Dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie nie tylko codziennie dawać naszym dzieciakom pełnowartościowe posiłki, posyłać je do szkoły, leczyć, ale też dbamy o to, by miały jak najlepsze warunki do odpoczynku i nauki.
Przestrzeń bejbików to dużo koloru. Chcemy, żeby dzieciaki czuły, że to jest właśnie ich miejsce, ciepłe i radosne. Jest dużo naklejek, które jednak co jakiś czas trzeba doklejać, bo te malutkie rączki chodzących już bejbików, regularnie zrywają je ze ściany. Traktując to jako dobre ćwiczenie wspomagające integrację sensoryczną, z wielką wyrozumiałością uzupełniamy braki.
Siostra Mariola, wiedząc jak bardzo dzieciaki potrzebują ruchu, podjęła się również realizacji kolejnego przedsięwzięcia. Na terenie Kasisi stanęło boisko do siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki. Tutaj czeka nas jeszcze tylko malowanie i postawienie metalowych elementów.
To Wy pomagacie nam dbać o dzieciaki i spełniać ich marzenia. Dziękujemy Wam za to! I jak zwykle polecamy najlepszy sklep w sieci.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł