Walentynki w Kasisi

Data dodania: 14.02.2025

Nasz Benny z okazji Walentynek postanowił postawić pierwsze kroki ? Kto wie, może po to, by pobiec i przytulić kogoś ważnego… ? ❤️
Dziś i my dołączamy do Benny’ego i biegniemy do Was z tą miłością, którą Kasisi jest. Działa jak najlepszy kantor na świecie. Tu smutek, łzy i ból codziennie zamieniamy w uśmiech, radość i poczucie bezpieczeństwa. To może się dziać tylko z Wami!
Na dobry walentynkowy i KAŻDY dzień, przesyłamy Wam kilka dzisiejszych scenek rodzajowych. Sami zobaczcie, u nas Walentynki są codziennie!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Wielkanocna zbiórka dla Kasisi

W Polsce Wielkanoc często kojarzy się nie tylko z duchowym wymiarem, ale też z… porządkami. My w Kasisi mamy jednak inny pomysł. Chcemy trochę nabałaganić! A dokładniej, chcemy, aby nasi młodsi chłopcy mogli legalnie zrobić bałagan – taki prawdziwy, dziecięcy, pełen śmiechu i radości.

Budujemy dla nich świetlicę, miejsce, w którym będą mogli oglądać bajki, wysypać klocki na podłogę, grać w planszówki, stworzyć autostradę z samochodów i po prostu… być dziećmi. Mamy już fundamenty, ale w środku wciąż jest pusto.

Możesz nam pomóc wypełnić tę przestrzeń dziecięcą radością: meblami, zabawkami, kolorowymi dodatkami, które sprawią, że każdy dzień w świetlicy będzie pełen śmiechu i zabawy.

Razem możemy sprawić, że Kasisi stanie się miejscem, gdzie bałagan oznacza szczęście.
Dołącz do naszej zbiórki i pomóż nam wyposażyć świetlicę

uzbieranych:
5 840 zł
potrzebujemy:
8 700 zł