Wasz 1% zamienimy w ogrom DOBRA

Data dodania: 01.03.2021

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, regularne wspieranie Adopcji z Sercem i Zakupów dla Kasisi. Również szkoły szlachetnie rywalizujące w Ozłacamy Kasisi (wciąż czekamy na kolejne zgłoszenia!) sprawiają, że nasi podopieczni są bezpieczni.

Reagujemy na każdą zgłaszaną przez nasze dzieciaki dolegliwość. Ostatnio problemy z nogą zgłosił Steven. Chłopak stresuje się tym bardziej, że problemy ze zdrowiem jego brata bliźniaka w połowie ubiegłego roku zakończyły się tragicznie. Dzięki Wam możemy nie tylko leczyć istniejące rany, ale także rozwijać w Kasisi diagnostykę i skupiać się na przeprowadzaniu co raz bardziej zaawansowanych badań. Dajecie Siostrom narzędzia do tego, by nie musiały odmawiać naszym podopiecznym specjalistycznego leczenia, najlepszej edukacji i co ważne, spełnianiu marzeń naszych dzieciaków. Patrzcie tylko jak zgrana i pięknie ubrana ekipa wyruszyła dziś do zerówki (trzecie zdjęcie). Pękajcie z dumy!

Martin’s House, który od jakiegoś czasu generował nowe problemy – pękające ściany, nieszczelne okna i brak wystarczającego dla dzieciaków miejsca – właśnie przechodzi generalny remont. Generalny znaczy taki, po którym zmieni się w nim wszystko. Nowe łazienki i pokoje będą służyły kolejnym pokoleniom naszych uczniów i przedszkolaków. Tę liczącą sobie ponad pół wieku infrastrukturę po prostu trzeba wymienić. I to na taką, która nie zawali nam się za rok, a przetrwa następne pół wieku albo i lepiej.

Brakuje nam JEDYNIE JEDNEGO. Waszych JEDYNEK. Waszych PIT-ów.

Zapyta ktoś: super, ale skoro macie całą tę wyliczankę powyżej, to po co Wam jeszcze to? To proste. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w nasze projekty, możemy CO MIESIĄC zasilać Kasisi przelewem 42.000 USD. To pieniądze na koszty codziennego utrzymania, które wciąż rosną. Wywołany pandemią kryzys ekonomiczny sprawił, że również w Zambii ceny ostro poszybowały w górę. Poza tym każdy z nas wie, jakim obciążeniem dla wyżyłowanego domowego budżetu, który co miesiąc domyka się kolanem, są tzw. wydatki ekstra. Pieniądze z JEDNEGO procenta potrzebne są nam właśnie na tę okoliczność.

Inwestycja w opiekę zdrowotną, edukację i niezbędne remonty zawsze się zwraca. Widać to w rozwoju naszych dzieciaków. Od tego tu jesteśmy! Niczego więcej nie chcemy!

Komfort życia dzieciaków zwiększa się praktycznie z miesiąca na miesiąc – widzicie to, mamy nadzieję, w naszych relacjach. Poza tym oprócz przelewów do Kasisi kupujemy sporo potrzebnych (czasem na gwałt) rzeczy w Europie: sprzętu, specjalistycznych kosmetyków, leków. To też pozycja ekstra w naszym budżecie.

JEDEN procent pomaga nam niewymownie ogarniać to wszystko błyskawicznie i z radością, że to wszystko TAK idzie! I dlatego ośmielamy się o niego prosić.

Może możecie ten post udostępnić (z kilkoma zdaniami Waszej rekomendacji) – każde udostępnienie to szansa, że wśród czytelników trafi się ktoś, kto właśnie dziś zastanawiał się, jaki numer KRS wpisać.

No jak to jaki? 0000457951 oczywiście!

https://www.fundacjakasisi.pl/wp-content/uploads/2021/03/155960015-3738525902922255-8759431067988544385-n.jpg

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł