moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wewnętrzna Siła Tapiwy: Jak Pozytywne Nastawienie Pomaga Przezwyciężać Trudności

Data dodania: 11.09.2023

Jej pogodne usposobienie i ciekawość świata są źródłem inspiracji dla wszystkich dookoła. Tapiwa to przykład odwagi i wytrwałości, który pokazuje, że przeszkody fizyczne nie są nie do pokonania, kiedy ma się odpowiednie nastawienie i wsparcie.

Z jedną sprawną ręką Tapiwa nie tylko radzi sobie w codziennych zadaniach, ale także udowadnia, że prawdziwa siła płynie z wnętrza. Nie szuka litości ani specjalnego traktowania. Mimo że codzienne rehabilitacje nie przynoszą jeszcze znaczącej poprawy, jej determinacja i pozytywne nastawienie wciąż dają nadzieję.

Czy podacie jej dziś pomocną dłoń w tych zmaganiach?

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł