Wewnętrzna Siła Tapiwy: Jak Pozytywne Nastawienie Pomaga Przezwyciężać Trudności

Data dodania: 11.09.2023

Jej pogodne usposobienie i ciekawość świata są źródłem inspiracji dla wszystkich dookoła. Tapiwa to przykład odwagi i wytrwałości, który pokazuje, że przeszkody fizyczne nie są nie do pokonania, kiedy ma się odpowiednie nastawienie i wsparcie.

Z jedną sprawną ręką Tapiwa nie tylko radzi sobie w codziennych zadaniach, ale także udowadnia, że prawdziwa siła płynie z wnętrza. Nie szuka litości ani specjalnego traktowania. Mimo że codzienne rehabilitacje nie przynoszą jeszcze znaczącej poprawy, jej determinacja i pozytywne nastawienie wciąż dają nadzieję.

Czy podacie jej dziś pomocną dłoń w tych zmaganiach?

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł