moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wielkanoc w Kasisi. Świętowanie Nowego Życia po Drugiej Stronie Równika

Data dodania: 27.03.2024

W Kasisi świętowanie odradzającego się życia zawsze ma bardzo konkretny wymiar… Tu naprawdę maluchy zmartwychwstają ze swoich dramatycznych problemów, odzyskują siłę, nadzieję, życie, mimo że chwilę wcześniej stały bez własnej winy na jego skraju. Te maleńkie serca składamy z rozbitych kawałków również dzięki Wam!

I to z Wami chcemy świętować nadchodzące dni świąteczne, a przede wszystkim ŻYCIE. Choć jesteście po drugiej stronie równika, to Waszą obecność czuć na każdym kroku w DOMU. Dzieci doskonale wiedzą, że to za Waszą sprawą w Niedzielę Wielkanocną będzie na nich czekało wyjątkowe przyjęcie. My już tyle razy się przekonaliśmy, że gdy WY wchodzicie do akcji, to działacie jak zapalnik, po którym wybucha ogrom radości i śmiechów w Kasisi. I tym nasze dzieci chcą się z Wami podzielić w nadchodzących dniach.

A Was już dziś chcemy prosić, żebyście zrobili ZAKUPY DLA KASISI i sprawili, żeby te święta dla naszych Kasisjan były wyjątkowe. Wasze wsparcie jest więcej niż tylko symbolem. Nie kupimy za nie żurku, kiełbaski, babki piaskowej (nie wiem co tam wkleicie), ale dzięki Twojej darowiźnie dziecko otrzyma lekarstwa, spełnimy jego drobne marzenie lub zainwestujemy w edukację. Upewnimy się, że nie tylko tego dnia, ale też przez resztę roku, każda przekazana na Wielkanocny Koszyczek złotówka będzie pracować, by dzieciństwo Kasisjan były tak kolorowe, jak pisanki na Waszych stołach.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 366 zł
potrzebujemy:
10 000 zł