Wielkie poruszenie w Kasisi

Data dodania: 15.12.2021

Od poniedziałku w Domu Kasisi wielkie poruszenie! Starsze dzieci powróciły na Święta z internatu – bardzo tęskniły za kasiskimi przyjaciółmi i, przede wszystkim, Mamusią. Dom przepełniają śmiechy i szmer świątecznych przygotowań. Najmłodsze dzieci tworzą piękne, papierowe łańcuchy, oraz stroją się w ozdoby choinkowe niczym na pokaz mody. Maria, Blessing i Susan mają zadatki na prawdziwe modelki! Choinka musiała poczekać na swoją kolej w ubieraniu.

Starsze dzieci ozdabiają cały dom – wieszają ręcznie wykonane, papierowe ozdoby, dbając o to, aby każdy czuł szczególną, świąteczną atmosferę w każdym zakątku Domu.

Cały ten gwar przygotowań pozwala siostrom na potajemne przygotowanie gwiazdkowych prezentów – maluchy, zajęte strojeniem choinki, zapomniały o zaglądaniu do szuflad i schowków, w których nasze Mikołaje ukryły świąteczne podarunki. Czy dacie namówić się na jeszcze kilka drobnych prezentów dla dzieci?

Marzenia małych kasisjan są skromne – czekoladowy mikołaj, ładna sukienka, pachnący szampon – tylko tyle trzeba, aby wywołać w te Święta dziecięcy uśmiech od ucha do ucha! W profilu każdego dziecka znajdziecie możliwość podarowania prezentu lub świątecznych słodyczy.

A jeśli słodyczy brakuje Wam, koniecznie zajrzyjcie do naszego kalendarza adwentowego, w którym znajdziecie drugą część galerii małych i większych kasiskich Mikołajków!