moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wielkie poruszenie w Kasisi

Data dodania: 15.12.2021

Od poniedziałku w Domu Kasisi wielkie poruszenie! Starsze dzieci powróciły na Święta z internatu – bardzo tęskniły za kasiskimi przyjaciółmi i, przede wszystkim, Mamusią. Dom przepełniają śmiechy i szmer świątecznych przygotowań. Najmłodsze dzieci tworzą piękne, papierowe łańcuchy, oraz stroją się w ozdoby choinkowe niczym na pokaz mody. Maria, Blessing i Susan mają zadatki na prawdziwe modelki! Choinka musiała poczekać na swoją kolej w ubieraniu.

Starsze dzieci ozdabiają cały dom – wieszają ręcznie wykonane, papierowe ozdoby, dbając o to, aby każdy czuł szczególną, świąteczną atmosferę w każdym zakątku Domu.

Cały ten gwar przygotowań pozwala siostrom na potajemne przygotowanie gwiazdkowych prezentów – maluchy, zajęte strojeniem choinki, zapomniały o zaglądaniu do szuflad i schowków, w których nasze Mikołaje ukryły świąteczne podarunki. Czy dacie namówić się na jeszcze kilka drobnych prezentów dla dzieci?

Marzenia małych kasisjan są skromne – czekoladowy mikołaj, ładna sukienka, pachnący szampon – tylko tyle trzeba, aby wywołać w te Święta dziecięcy uśmiech od ucha do ucha! W profilu każdego dziecka znajdziecie możliwość podarowania prezentu lub świątecznych słodyczy.

A jeśli słodyczy brakuje Wam, koniecznie zajrzyjcie do naszego kalendarza adwentowego, w którym znajdziecie drugą część galerii małych i większych kasiskich Mikołajków!

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
13 950 zł
potrzebujemy:
17 000 zł