moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wielkie poruszenie w Kasisi

Data dodania: 15.12.2021

Od poniedziałku w Domu Kasisi wielkie poruszenie! Starsze dzieci powróciły na Święta z internatu – bardzo tęskniły za kasiskimi przyjaciółmi i, przede wszystkim, Mamusią. Dom przepełniają śmiechy i szmer świątecznych przygotowań. Najmłodsze dzieci tworzą piękne, papierowe łańcuchy, oraz stroją się w ozdoby choinkowe niczym na pokaz mody. Maria, Blessing i Susan mają zadatki na prawdziwe modelki! Choinka musiała poczekać na swoją kolej w ubieraniu.

Starsze dzieci ozdabiają cały dom – wieszają ręcznie wykonane, papierowe ozdoby, dbając o to, aby każdy czuł szczególną, świąteczną atmosferę w każdym zakątku Domu.

Cały ten gwar przygotowań pozwala siostrom na potajemne przygotowanie gwiazdkowych prezentów – maluchy, zajęte strojeniem choinki, zapomniały o zaglądaniu do szuflad i schowków, w których nasze Mikołaje ukryły świąteczne podarunki. Czy dacie namówić się na jeszcze kilka drobnych prezentów dla dzieci?

Marzenia małych kasisjan są skromne – czekoladowy mikołaj, ładna sukienka, pachnący szampon – tylko tyle trzeba, aby wywołać w te Święta dziecięcy uśmiech od ucha do ucha! W profilu każdego dziecka znajdziecie możliwość podarowania prezentu lub świątecznych słodyczy.

A jeśli słodyczy brakuje Wam, koniecznie zajrzyjcie do naszego kalendarza adwentowego, w którym znajdziecie drugą część galerii małych i większych kasiskich Mikołajków!

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł