Wirtualna podróż do serca Kasisi: Odkryj magię tego miejsca!

Data dodania: 12.10.2023

Ci z Was, którzy czytacie to z telefonu, będą chcieli przenieść się na większe ekrany i jest ku temu dobry powód – chcemy, żebyście spędzili ten wieczór z dzieciakami. 🌴

Nie ma na świecie samolotu ani biura podróży, które przeniosą 70 000 obserwujących nas osób. A może łatwiej będzie zabrać Kasisi do Was?
Pracowaliśmy nad tym dobre pół roku i dziś z dumą możemy otworzyć przed Wami drzwi do wirtualnego Kasisi, pełnego zawsze aktualnych (i zmieniających się!) treści, zagadek, zadań, ciekawostek i, co najważniejsze, dzieciaków!
Zachęcamy Was do zwiedzenia każdego zakamarka Kasisi, znalezienia wszystkich ukrytych żyraf, całego zwierzyńca Kasisi i filmików z życia dzieciaków, których dotąd nie publikowaliśmy. Gwarantujemy, że poczujecie całym sercem atmosferę miejsca, gdzie miłością oddycha się przez skórę – i że Wam ona się udzieli.

*****

Kwestie techniczne – naprawdę zachęcamy do skorzystania z laptopa albo komputera stacjonarnego. Niestety nie da się pokazać całego Kasisi na malutkim ekranie smartfona i pewne rzeczy mogą nie działać na nim tak, jak powinny. 🙂

Zajrzeć do Kasisi możecie tutaj