moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wirtualna podróż do serca Kasisi: Odkryj magię tego miejsca!

Data dodania: 12.10.2023

Ci z Was, którzy czytacie to z telefonu, będą chcieli przenieść się na większe ekrany i jest ku temu dobry powód – chcemy, żebyście spędzili ten wieczór z dzieciakami. 🌴

Nie ma na świecie samolotu ani biura podróży, które przeniosą 70 000 obserwujących nas osób. A może łatwiej będzie zabrać Kasisi do Was?
Pracowaliśmy nad tym dobre pół roku i dziś z dumą możemy otworzyć przed Wami drzwi do wirtualnego Kasisi, pełnego zawsze aktualnych (i zmieniających się!) treści, zagadek, zadań, ciekawostek i, co najważniejsze, dzieciaków!
Zachęcamy Was do zwiedzenia każdego zakamarka Kasisi, znalezienia wszystkich ukrytych żyraf, całego zwierzyńca Kasisi i filmików z życia dzieciaków, których dotąd nie publikowaliśmy. Gwarantujemy, że poczujecie całym sercem atmosferę miejsca, gdzie miłością oddycha się przez skórę – i że Wam ona się udzieli.

*****

Kwestie techniczne – naprawdę zachęcamy do skorzystania z laptopa albo komputera stacjonarnego. Niestety nie da się pokazać całego Kasisi na malutkim ekranie smartfona i pewne rzeczy mogą nie działać na nim tak, jak powinny. 🙂

Zajrzeć do Kasisi możecie tutaj

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł