Witajcie w Domu!

Data dodania: 07.12.2022
Jeśli to widzicie, to z pewnością wiecie, że z dzisiejszego dnia z przedszkolakami ledwo uszłyśmy z życiem. Początek był spokojny – śpiewanie „baloniku nasz malutki”, które zamieniło się w improwizowane tańce z chustą, które niespodziewanie przeszły w zapasy stylem dowolnym. Aga nie dała rady, położona przez roześmiane maluchy.
Ale pośród tych zabaw zdarzają się chwile wzruszające – kiedy dziecko oddziela się od śmiejącej się grupy. Po cichutku podchodzi, by po prostu się przytulić, nieśmiało potrzymać za rękę i tak po prostu pobyć z dorosłym, który powoli odbudowuje jego zaufanie do świata.
Robimy nowe zdjęcia dzieciakom i nie możemy się nadziwić, jak smutne kiedyś buzie szybko zamieniły się w szczęśliwe uśmiechy. Takie, które widać w oczach, na nowo ciekawych świata i jego wyzwań.
Siostry i mamies są Waszymi tulącymi rękoma i mądrymi słowami podczas niepowodzeń szkolnych lub przedszkolnych sprzeczek. Są silnymi ramionami, które niestrudzenie pomagają dzieciom wstawać z tych prawdziwych i tych metaforycznych potknięć. Ale wiatr w żagle Kasisi dmuchacie Wy – uczestnicząc w Adopcji z Sercem, która nie tylko odpowiada na podstawowe dziecięce potrzeby, ale przede wszystkim pozwala Kasisi funkcjonować jak prawdziwy Dom.
Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na Adopcję z Sercem i macie jakiekolwiek pytania, śmiało zadawajcie nam je w komentarzach lub prywatnie. Jesteśmy tu dla dzieci i dla Was.
A teraz, zwyczajem Sióstr, powiemy Wam:
Witajcie w Domu!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł