moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Witamy nową panią doktor

Data dodania: 11.08.2020

Każda okazja jest dobra, by się do Was uśmiechnąć. Dziś poniedziałkowo pozdrawia Was Dominik przyłapany w drodze na plac zabaw. W końcu to początek tygodnia, a więc roboty w bród – trzeba rozgrzać do czerwoności wszystkie huśtawki 😉

W ogrodzie nie próżnuje też Vanessa. Mimo swojej niepełnosprawności uwielbia poranne lekcje nauki mówienia z mamis Sandrą.

A jak już jesteśmy w temacie pracy, to śpieszymy Wam donieść, że dziś pracę w Domu zaczęła młoda lekarka Constance. Właśnie w tajniki medycznego życia domu wprowadza ją nasz pielęgniarz Lawson. Bardzo nam brakowało w Kasisi codziennej, pełnej obstawy medycznej. Siostra Mariola napisała nam z ulgą: „mając lekarza i pielęgniarza na najwyższym poziomie, nasz mały szpitalik może w 100% służyć dzieciom”. Constance spadła nam z nieba – teraz, gdy na zewnątrz Kasisi coraz więcej osób choruje na Covid-19, my możemy bezpiecznie leczyć dzieci w Domu.                                                                                                                          

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 120 zł
potrzebujemy:
4 950 zł