moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Włącz się w Tydzień Płatności Bezgotówkowych!

Data dodania: 06.11.2023

Zaplanuj tydzień między 6 a 12 listopada na akty dobroczynności! Włącz się w Tydzień Płatności Bezgotówkowych, płacąc za zakupy przez Przelewy24, wspieraj specjalne żywienie Kasisjan i jednocześnie weź udział w ekscytującym konkursie. Sprawdź swoją wiedzę na temat płatności bezgotówkowych w quizie edukacyjnym!

🔗 Dowiedz się więcej: www.polskabezgotowkowa.pl

To wyjątkowe wydarzenie jest organizowane przez Fundacja Polska Bezgotówkowa, w partnerstwie Fundacji Kasisi z Donateo.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł