Właśnie dodaliśmy Emmanuela do Adopcji z Sercem

Data dodania: 22.02.2022

Od kilku dni na kasiskim pokładzie mamy kolejnego maluszka. To 8 miesięczny Emmanuel. Cudowny, prawda?

Jego całe życie to szpital, w którym został porzucony przez najbliższą mu osobę – mamę. Nie umiała poradzić sobie z faktem, że jej synek ma ciężką wadę serca, czeka go poważna operacja, a do tego w szpitalu doszła gruźlica. Może nie miała nikogo, kto mógłby jej pomóc w tak trudnej sytuacji? Może obawiała się najgorszego? Na te pytania, póki co, nie znajdziemy odpowiedzi, bo wszystkie informacje, które kobieta o sobie podała w szpitalu, okazały się fałszywe.

Na szczęście od teraz Emmanuel ma WAS. W klimacie ciepła, troski i miłości poznaje, czym jest prawdziwy DOM. Z Waszą pomocą zrobimy wszystko, by zapomniał, czym jest zimny szpital, samotność i odrzucenie.

Właśnie dodaliśmy Emmanuela do Adopcji z Sercem. Wierzymy, że dzięki Wam jego album adopcyjny szybko zapełni się nowymi opiekunami, gotowymi towarzyszyć mu w dalszej drodze. Prosimy Was puście też w świat wieść o tym, że w Kasisi jest maleństwo, które czeka na przyjaciół. To też bardzo konkretna pomoc!

Witaj w DOMU maluszku! Czekaliśmy na Ciebie!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł