moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wy też możecie złożyć tu dzieciakom życzenia

Data dodania: 04.04.2023
Wczoraj urodziny obchodziło troje kasisjan: bliźniaczki Faustina i Caroline oraz Izajah.
Dla tych dzieciaków Kasisi jest domem od zawsze. Izajah trafił do nas mając 3 dni, a dziewczynki w 3 miesiącu swojego życia.
To w Kasisi stawiali pierwsze kroki i wypowiedzieli swoje pierwsze słowa. To tutaj pierwszy raz pokaleczyli swoje kolana, które od razu z troską i miłością były opatrywane.
Dziewczynki kochają czekoladę, Faustyna – białą, a Caroline – czarną. Izajah zaś lubi bawić się małymi autkami. Będzie im bardzo miło jeśli zechcecie zrobić im taki prezent!
Jednak to nie koniec świętowania, ponieważ dziś swoje 5. urodziny obchodzi nasza kochana, uśmiechnięta od ucha do ucha, fanka lizaków i motoryzacji (szczególne kasiskich motorków) – Hilaria.
A jutro świeczki na swoim torcie zdmuchną: Bllessing i Grace – dziewczynki już nie mogą się doczekać.
Tydzień kończy Christabel, która jest z nami od niedawna, bo od stycznia. Dziewczynka 7 kwietnia będzie obchodziła swoje 15-te urodziny.
Pełni wdzięczności patrzymy dziś na nich wszystkich i życzymy, aby zawsze żyli w poczuciu, że są ważni i kochani!
Wy też możecie złożyć tu dzieciakom życzenia, wszystkie przekażemy.
Zachęcamy Was również do podarowania solenizantom urodzinowego tortu.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł