Wyjątkowy Świat Dzieci ze Special Needs

Data dodania: 05.02.2024

Nasze dzieciaki ze special needs uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu.
Lubią słuchać śpiewu ptaków i czekać na przechodniów, którzy ochoczo wstępują, by z nimi pobyć i pogłaskać ich po buzi.
Dotyk jest dla nich bardzo ważny, lubią czuć bliskość drugiego człowieka.
Ich chore ciała, jakby czuły więcej. A gdy spojrzy się w ich oczy, to już wiadomo, jak wartościowi i mądrzy ludzie na nas patrzą.

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!