Wyprowadziliśmy Deborę z choroby głodowej!

Data dodania: 20.06.2024
Drodzy rodzice adopcyjni!

Dzięki Wam i Adopcji z Sercem udało nam się wyprowadzić Deborę z choroby głodowej. Gift przybrał na wadze, a 27 lipca przejdzie pierwszą operację rozszczepu wargi i podniebienia. Od razu reagujemy na każdy bolesny kryzys Felixa wywołany anemią sierpowatą. Amanda, pomimo porażenia mózgowego i dużej niepełnosprawności, aktywnie uczestniczy w zajęciach przedszkolnych. To tylko cztery przykłady, a dzieci w Kasisi, dla których zapewniacie wspaniałą opiekę, jest prawie 250.

Z pewnością otrzymujecie już pierwsze maile ze świeżymi jak ciepłe bułeczki informacjami o Waszych adopcyjnych podopiecznych. Robimy wszystko, żebyście wiedzieli, co ważnego dzieje się w ich życiu. Zgodziliście się na towarzyszenie im w radościach i trudach, sukcesach i wyzwaniach, pomagając w zapewnieniu im podstawowych potrzeb medycznych, edukacyjnych i spełnianiu dziecięcych marzeń.
Dziękujemy, że jesteście z nami. I pamiętajcie – dobro wraca ze zdwojoną siłą ❤️

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.