Wysyłamy Felixowi trochę dobrej energii

Data dodania: 31.05.2024
Taki piękny, słoneczny dzień, a Felix musiał zostać w domu😞
Jeszcze wczoraj, uśmiechnięty, bawił się z innymi chłopcami. Dziś leży pod kroplówką, starając się nie pokazać, jak bardzo go boli. Radość dzieciństwa co chwilę przerywają kolejne rzuty anemii sierpowatej. Sprawiają ogromny ból i realnie zagrażają jego życiu. Pojawiają się niespodziewanie i kompletnie wyłączają z życia. Anemii sierpowatej nie da się wyleczyć. Jedyne co możemy zrobić, to chociaż odrobinę zmniejszyć ból. Trzymamy go dziś za rękę i powtarzamy mu, że jest bardzo dzielny.

Wyślijcie dziś Felixowi trochę dobrej energii!

Na pewno ucieszy się z Waszych życzeń powrotu do zdrowia. Pozostawcie je w komentarzu, a my zadbamy o to, by do niego dotarły. 💗 Trzymamy kciuki, by chłopiec mógł uczestniczyć w jutrzejszym ognisku i cieszyć się swoim dniem dziecka.