moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wzmocnijmy małe organizmy witaminami

Data dodania: 08.02.2022

Czy jest ktoś, kto nie lubi się przytulać? Nasze dzieci wręcz uwielbiają!

O poranku ze sposobności wpadnięcia w ramiona s. Jańci skorzystał Jousha. Takiej okazji nie mogli też przepuścić Blessing, Nosiku i Mercy. Nawet nie było mowy, by wypuścić s. Jańcie z bejbikowego królestwa, dopóki każde z nich nie zostanie wytulone. No a korzyść zawsze obopólna – po takiej dawce ciepła i miłości pokłady energetyczne siostry podwajają się od razu, pozostawiając uśmiech na jej twarzy na cały dzień, czego i Wam dziś życzymy!

W Zambii sam środek pory deszczowej. Jak przystało na tę porę roku z nieba leje się żar, przeplatany burzami z obfitymi deszczami. I choć wszyscy cieszą się z każdej kropli niezbędnej, by zebrać w tym roku plony, to w Domu co rusz któreś z dzieci trafia z przeziębieniem, bolącym gardłem lub gorączką do gabinetu lekarskiego. A wiecie, jak to jest z chorobami dzieci – jeden maluch kaszle i za chwilę cała grupka ląduje w łóżkach. Na szczęście na posterunku codziennie czuwa dr Constance, która w porę wkracza z odpowiednimi lekami. Oczywiście te mamy dzięki Wam!

To czego dziś najbardziej potrzeba to solidny zapas witamin wzmacniających małe organizmy, leki przeciwbólowe, które pozwolą dzieciom spokojnie dziś zasnąć, lub komplet badań, dzięki któremu uda nam się szybciej zdiagnozować maluchy. Pomożecie?!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł