moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Z Wami niemożliwe nie istnieje

Data dodania: 04.10.2022

Nakryte do stołu. Zaraz siadamy do kolacji. I bardzo byśmy chcieli, żeby radości z patrzenia na te 200 uśmiechniętych buź, nie zmieniło nic. Coraz bardziej jednak potrzebujemy Waszego wsparcia, by mogło tak być nadal.

Od 9 lat robimy to dzięki Wam! I choć teraz nam też jest w Polsce trudniej, to o Kasisi nie możemy zapomnieć! To nasz i Wasz DOM!

Każda dobra myśl wysłana w kierunku Kasisi, każde dobre słowo, każda złotówka, z którą dzielicie się, by podopiecznym Kasisi żyło się lepiej, sprawia, że na Waszym rachunku, szczęścia wciąż przybywa!

Nie możemy dopuścić do tego, by szans na rozwijanie się naszych podopiecznych, uśmiechów i zaleczonych ran, było mniej. W ostatnim czasie co raz trudniej jest nam zapewnić Kasisi to, czego potrzebuje. Kurs dolara jest już bliski 5 zł. To 1,2 więcej za każdego dolara, które na miejscu pomagają nam zmienić historie naszych dzieciaków i budować im nową przyszłość. Wiemy, że nie jesteśmy sami. Wiemy, że w trudnych chwilach zawsze mogliśmy na Was liczyć. Z Wami niemożliwe nie istnieje.

Podzielcie się tym, czym możecie. Jeśli nie możecie, udostępnijcie. Dajcie szansę swoim znajomym. Dajcie się przekonać, że dobro wraca!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł