Zaangażuj swoje serce i długopis – piszemy do dzieci w Kasisi

Data dodania: 26.04.2024
Jeśli czujesz, że Twoje serce woła o podzielenie się kilkoma słowami do swojego adopcyjnego dziecka, to właśnie teraz jest najlepszy moment na wylanie swoich myśli na papier. Nie musisz być mistrzem pióra – najważniejsze, aby wszystko płynęło prosto z serca. Warto spróbować napisać list po angielsku, ponieważ to język, którego dzieci się uczą.
Do listu możesz dorzucić kilka zdjęć swojej rodziny. Dzieciaki uwielbiają patrzeć na twarze tych, którzy o nich pamiętają!
Jeżeli zależy Ci na odpowiedzi, dołącz do listu kopertę zwrotną z Twoim adresem i pustą kartkę. Ale pamiętaj, nie kładziemy na dzieci żadnego nacisku, aby odpowiadały na listy. Chcemy, aby każde z nich samo poczuło, że chce.
Wasze listy są dla naszych dzieci bardzo ważne. Dzięki nim mają świadomość, że są na świecie ludzie, którym zależy na ich edukacji, rozwoju i spełnianiu marzeń. Dziękujemy Wam za każde słowo, które zostanie przekazane prosto do rąk adresatów podczas naszej majowej wizyty w Kasisi ❤️
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł