moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zajęcia z malowania przenieśliśmy dziś w plener

Data dodania: 15.08.2022

W Kasisi mamy piękny, słoneczny dzień, a dzieciaki od rana chodzą uśmiechnięte od ucha do ucha (i to nie tylko dlatego, że ostatnio podarowaliście im GÓRĘ czekolady 😉 ).

Korzystając z okazji, zajęcia z malowania przenieśliśmy dziś w plener – kasiski ogród to najlepsze miejsce na relaks przy sztuce. I Wam takiego relaksującego weekendu życzymy.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
2 010 zł
potrzebujemy:
48 000 zł