moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zamień z nami śmierć w nadzieję

Data dodania: 03.11.2022
Kasiski cmentarz jest szczególnym miejscem, kojarzącym się raczej z miłością niż z pożegnaniami.
To miejsce, w którym ze śmiechem wspomina się wspólne zabawy i psoty. Ze łzą wzruszenia w oku przypomina się wspólne zmagania z matematyką. Z serdecznością układa się kwiaty, których kolor przywodzi na myśl po prostu życie.
Za sprawą siostry Marioli dawne skromne kopczyki z ziemi zastąpiły małe pomniki. Każdy należący do dziecka, którego życie miało ogromne znaczenie – dla nas w Kasisi i dla Was. Dziecko jest „nasze” od kiedy tylko przyjdzie do Kasisi i jest nasze również po śmierci.
Jednym z takich dzieci był Christopher (Krzyś) Sakala, którego białaczka odebrała nam 15 lipca 2020 r. Aż trudno uwierzyć, że minęło tyle czasu i mamy wrażenie, że Krzyś przez cały ten czas po prostu był z nami – pozostawił po sobie światło nadziei, które w tym roku rozpalamy z jeszcze większą mocą. W imieniu Krzysia stworzyliśmy fundusz, z którego środki przekazujemy na leczenie onkologiczne dzieci w Lusace.
Zamień z nami śmierć w nadzieję – zapal symboliczny znicz dla Krzysia, który stanie się bardzo realną pomocą dla małych pacjentów onkologii!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł