Zapal z nami znicz dla Krzysia

Data dodania: 01.11.2022

Minęły dwa lata, od kiedy nie ma z nami Krzysia Sakali. Ostra białaczka zabrała go nam zaledwie w osiem dni od diagnozy, ale, wbrew pozorom, zło tego dnia nie zatriumfowało.

To, co Krzyś po sobie pozostawił, to nadzieja na lepsze życie innych małych pacjentów oddziału onkologicznego w Lusace.

Razem z Wami stworzyliśmy Fundusz im. Krzysia Sakali, dzięki któremu jesteśmy stale obecni w miejscu, gdzie cierpienie najciężej doświadcza całe rodziny.

Chorowanie w Zambii jest nie tylko ogromnym obciążeniem dla małego pacjenta, ale również dla całej rodziny. Każdy zabieg jest tu płatny, a najtańsza nawet chemioterapia, od ręki dostępna w Polsce, tutaj jest ponad możliwości finansowe większości rodzin. To nie jest miejsce, w którym potrzeba milionów. Czasem o życiu decydują kwoty rzędu kilkuset lub kilku tysięcy złotych, dlatego dziś prosimy Was o symboliczny gest – jeden wirtualny znicz dla Krzysia, który rozpali światło nadziei dla tych, którzy jeszcze walczą.

Pomogliśmy już 116 osobom, kupując dla nich żywność, leki, opłacając chemioterapię oraz zapewniając im środki opatrunkowe. W tym roku chcemy podarować szansę kolejnym dzieciom. Zapal z nami symboliczny znicz dla Krzysia i podaruj bardzo realną pomoc małym pacjentom onkologii w Lusace.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł