moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zapal z nami znicz dla Krzysia

Data dodania: 01.11.2022

Minęły dwa lata, od kiedy nie ma z nami Krzysia Sakali. Ostra białaczka zabrała go nam zaledwie w osiem dni od diagnozy, ale, wbrew pozorom, zło tego dnia nie zatriumfowało.

To, co Krzyś po sobie pozostawił, to nadzieja na lepsze życie innych małych pacjentów oddziału onkologicznego w Lusace.

Razem z Wami stworzyliśmy Fundusz im. Krzysia Sakali, dzięki któremu jesteśmy stale obecni w miejscu, gdzie cierpienie najciężej doświadcza całe rodziny.

Chorowanie w Zambii jest nie tylko ogromnym obciążeniem dla małego pacjenta, ale również dla całej rodziny. Każdy zabieg jest tu płatny, a najtańsza nawet chemioterapia, od ręki dostępna w Polsce, tutaj jest ponad możliwości finansowe większości rodzin. To nie jest miejsce, w którym potrzeba milionów. Czasem o życiu decydują kwoty rzędu kilkuset lub kilku tysięcy złotych, dlatego dziś prosimy Was o symboliczny gest – jeden wirtualny znicz dla Krzysia, który rozpali światło nadziei dla tych, którzy jeszcze walczą.

Pomogliśmy już 116 osobom, kupując dla nich żywność, leki, opłacając chemioterapię oraz zapewniając im środki opatrunkowe. W tym roku chcemy podarować szansę kolejnym dzieciom. Zapal z nami symboliczny znicz dla Krzysia i podaruj bardzo realną pomoc małym pacjentom onkologii w Lusace.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł