moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zapas dobrej energii na cały tydzień!

Data dodania: 16.01.2023
Podobno dziś jest najsmutniejszy, najbardziej depresyjny dzień w roku, ale my w to nie wierzymy.
Po pierwsze dlatego, że Blue Monday został wymyślony przez marketingowców.
Po drugie, nikt w żaden Blue Monday nie uwierzy, patrząc na uśmiechnięte od ucha do ucha buzie w Kasisi. Ufundowane przez Was śniadanie było tak pyszne, że o uśmiechy nie trzeba było się prosić.
A jeśli Wasz dzień nie zaczął się tak dobrze, jak u naszych dzieciaków, obejrzyjcie naszą galerię, która zapewni Wam zapas dobrej energii na cały tydzień!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł