moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zaproś dziecko do wigilijnego stołu

Data dodania: 23.12.2021

Czy będą czekoladki? Cukierki? Czy przyjdzie św. Mikołaj? – od rana nieśmiało podpytują Natasha, Zangiwe i Bibiana.

Muszą być! Dopinamy na ostatni guzik nasz projekt Christmas Party 2021. Sprawa niecierpiąca zwłoki. Za 2 dni Boże Narodzenie, a przy stole świątecznym brakuje jeszcze 34 gwiazdkowych talerzyków dla dzieci.

Czy znajdą się wśród Was osoby, które pomogą nam zapełnić wszystkie świąteczne talerzyki? Wielu z nas wciąż zostawia dodatkowe miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do wspólnego świętowania! Dla nich to będzie naprawdę najlepszy prezent.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 120 zł
potrzebujemy:
4 950 zł