moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zaproś dziecko do wigilijnego stołu

Data dodania: 23.12.2021

Czy będą czekoladki? Cukierki? Czy przyjdzie św. Mikołaj? – od rana nieśmiało podpytują Natasha, Zangiwe i Bibiana.

Muszą być! Dopinamy na ostatni guzik nasz projekt Christmas Party 2021. Sprawa niecierpiąca zwłoki. Za 2 dni Boże Narodzenie, a przy stole świątecznym brakuje jeszcze 34 gwiazdkowych talerzyków dla dzieci.

Czy znajdą się wśród Was osoby, które pomogą nam zapełnić wszystkie świąteczne talerzyki? Wielu z nas wciąż zostawia dodatkowe miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do wspólnego świętowania! Dla nich to będzie naprawdę najlepszy prezent.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 452 zł
potrzebujemy:
10 000 zł