Zaproś dziecko do wigilijnego stołu

Data dodania: 23.12.2021

Czy będą czekoladki? Cukierki? Czy przyjdzie św. Mikołaj? – od rana nieśmiało podpytują Natasha, Zangiwe i Bibiana.

Muszą być! Dopinamy na ostatni guzik nasz projekt Christmas Party 2021. Sprawa niecierpiąca zwłoki. Za 2 dni Boże Narodzenie, a przy stole świątecznym brakuje jeszcze 34 gwiazdkowych talerzyków dla dzieci.

Czy znajdą się wśród Was osoby, które pomogą nam zapełnić wszystkie świąteczne talerzyki? Wielu z nas wciąż zostawia dodatkowe miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do wspólnego świętowania! Dla nich to będzie naprawdę najlepszy prezent.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł