moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zlot jednośladów na kasiskim dziedzińcu

Data dodania: 22.04.2022

Może pora, by przypomnieć całemu Kasisi, że tu wszyscy jesteśmy? Co myślicie?

W Kasisi zaczął się sezon na sweterki, ale jeszcze nie skończył ten motocyklowy. Zlot jednośladów na kasiskim dziedzińcu to już wieloletnia tradycja. Kto pamięta ten wie, że na tych samych motocyklach szaleli tu poważni dziś uczniowe późnych klas podstawówki. Zmieniają się zainteresowania, ale jedno nie — uśmiech i poczucie bezpieczeństwa, które również dzięki Wam Kasisi swoim domownikom daje na każdym etapie życia.

Uśmiechnijmy się dziś razem z całym kasiskim klubem motocyklowym. Uśmiechnijmy się do nich i podarujmy im odrobinę słodyczy.

Dobrego dnia!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł