moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zlot jednośladów na kasiskim dziedzińcu

Data dodania: 22.04.2022

Może pora, by przypomnieć całemu Kasisi, że tu wszyscy jesteśmy? Co myślicie?

W Kasisi zaczął się sezon na sweterki, ale jeszcze nie skończył ten motocyklowy. Zlot jednośladów na kasiskim dziedzińcu to już wieloletnia tradycja. Kto pamięta ten wie, że na tych samych motocyklach szaleli tu poważni dziś uczniowe późnych klas podstawówki. Zmieniają się zainteresowania, ale jedno nie — uśmiech i poczucie bezpieczeństwa, które również dzięki Wam Kasisi swoim domownikom daje na każdym etapie życia.

Uśmiechnijmy się dziś razem z całym kasiskim klubem motocyklowym. Uśmiechnijmy się do nich i podarujmy im odrobinę słodyczy.

Dobrego dnia!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 387 zł
potrzebujemy:
4 950 zł