Zlot jednośladów na kasiskim dziedzińcu

Data dodania: 22.04.2022

Może pora, by przypomnieć całemu Kasisi, że tu wszyscy jesteśmy? Co myślicie?

W Kasisi zaczął się sezon na sweterki, ale jeszcze nie skończył ten motocyklowy. Zlot jednośladów na kasiskim dziedzińcu to już wieloletnia tradycja. Kto pamięta ten wie, że na tych samych motocyklach szaleli tu poważni dziś uczniowe późnych klas podstawówki. Zmieniają się zainteresowania, ale jedno nie — uśmiech i poczucie bezpieczeństwa, które również dzięki Wam Kasisi swoim domownikom daje na każdym etapie życia.

Uśmiechnijmy się dziś razem z całym kasiskim klubem motocyklowym. Uśmiechnijmy się do nich i podarujmy im odrobinę słodyczy.

Dobrego dnia!

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!