Zlot jednośladów na kasiskim dziedzińcu

Data dodania: 22.04.2022

Może pora, by przypomnieć całemu Kasisi, że tu wszyscy jesteśmy? Co myślicie?

W Kasisi zaczął się sezon na sweterki, ale jeszcze nie skończył ten motocyklowy. Zlot jednośladów na kasiskim dziedzińcu to już wieloletnia tradycja. Kto pamięta ten wie, że na tych samych motocyklach szaleli tu poważni dziś uczniowe późnych klas podstawówki. Zmieniają się zainteresowania, ale jedno nie — uśmiech i poczucie bezpieczeństwa, które również dzięki Wam Kasisi swoim domownikom daje na każdym etapie życia.

Uśmiechnijmy się dziś razem z całym kasiskim klubem motocyklowym. Uśmiechnijmy się do nich i podarujmy im odrobinę słodyczy.

Dobrego dnia!

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!