moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zmarła nasza mała bohaterka, Christabel

Data dodania: 01.07.2023
Zmarła nasza mała bohaterka, Christabel. Jutro skończyłaby 6 miesięcy. Przez połowę swojego, za krótkiego, życia walczyła z rakiem. Przez ten czas, ta mała wojowniczka nauczyła nas więcej o sile i cierpliwości, niż niejeden dorosły.
Dajecie siostrom w Kasisi narzędzia, dzięki którym mogły walczyć o Christabel do samego końca. Dziewczynka była pod stałą opieką lekarzy, otrzymywała wszystko, czego potrzebowała. Od sióstr w Kasisi dostała też coś najważniejszego – miłość i matczyną troskę.
Dziękujemy Wam za to, że byliście z Christabel, wspierając ją na każdym kroku tej trudnej drogi. Prosimy dziś o pamięć i modlitwę za naszego małego aniołka.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł