Zmarła nasza mała bohaterka, Christabel

Data dodania: 01.07.2023
Zmarła nasza mała bohaterka, Christabel. Jutro skończyłaby 6 miesięcy. Przez połowę swojego, za krótkiego, życia walczyła z rakiem. Przez ten czas, ta mała wojowniczka nauczyła nas więcej o sile i cierpliwości, niż niejeden dorosły.
Dajecie siostrom w Kasisi narzędzia, dzięki którym mogły walczyć o Christabel do samego końca. Dziewczynka była pod stałą opieką lekarzy, otrzymywała wszystko, czego potrzebowała. Od sióstr w Kasisi dostała też coś najważniejszego – miłość i matczyną troskę.
Dziękujemy Wam za to, że byliście z Christabel, wspierając ją na każdym kroku tej trudnej drogi. Prosimy dziś o pamięć i modlitwę za naszego małego aniołka.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł