moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zobaczcie ile energii dajecie naszym dzieciom

Data dodania: 05.10.2021

Hilaria właśnie przybiegła do Mamushi podziękować za pyszny obiad. Widzicie, ile energii dajecie naszym dzieciom, ile siły i szczęścia?!

Tak w praktyce działa nasza Spiżarnia! To z niej zasilane są pokłady energetyczne Kasisjan. Dzięki Wam mali mieszkańcy Kasisi jedzą dziś tak, jak każde dziecko jeść powinno, dieta jest kompletna, pożywna, urozmaicona i – co w tylu domach na świecie wciąż przecież nie jest regułą – dzieci jedzą pięć posiłków dziennie.

Nie ukrywamy, że ostatnio troszkę nas zmartwiła wiadomość, że we wrześniu do naszej Spiżarni zajrzało znacznie mniej par oczu, niż w poprzednich miesiącach… A Spiżarnia, to obok Adoptuj z Sercem, główne źródełko zasilające Kasisi!

Czy będzie wielkim nietaktem, jeśli poprosimy czytelników tego posta o jego udostępnienie i o – choćby najdrobniejszy – zakup w naszej Spiżarni? Mleko za 3 złote? Ser za 5 złotych? Kurczak za 10? TERAZ?

To naprawdę robi w życiu tych dzieci cuda… Przenosi je z czasem autentycznej makabry do jasnego i spokojnego świata… Czy dziś przy naszych Spiżarnianych kasach ustawią się KOLEJKI? Czy październik będzie lepszy? Jak one na to czekają!!!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 387 zł
potrzebujemy:
4 950 zł