moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zobaczcie niespodziankę od Christophera

Data dodania: 04.12.2021

Christopher przygotował dla Was niespodziankę, którą znajdziecie w naszym kalendarzu adwentowym. Dzieci w tym miesiącu przygotowały dla Was naprawdę dużo niespodzianek, nie możecie żadnej przegapić!

Musimy Wam również powiedzieć, że wszystkie Wasze listy i drobne prezenty za chwilę dotrą do Domu w Kasisi. Niestety – nie będziemy mogli przekazać ich własnoręcznie, ponieważ nasz lot do Zambii został odwołany. Wiemy jednak, że siostry na miejscu na pewno dopilnują, aby każde dziecko otrzymało Waszą przesyłkę.

Przez ten weekend pozostawiamy Was w towarzystwie naszych kasiskich artystów! Dziś pobierzecie pocztówkę od Christophera, gotową do druku, a jutro odwiedzicie drugą część galerii świątecznych rysunków dzieci. A może namówimy Was na drobny podarunek dla Waszych dzieci? Wystarczy zestaw przyborów malarskich lub słoiczek dżemu, by uszczęśliwić małego kasiskiego artystę! Odwiedzajcie nasz sklepik lub profile dzieci i pomóżcie nam spełniać ich marzenia!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł