Zobaczcie niespodziankę od Christophera

Data dodania: 04.12.2021

Christopher przygotował dla Was niespodziankę, którą znajdziecie w naszym kalendarzu adwentowym. Dzieci w tym miesiącu przygotowały dla Was naprawdę dużo niespodzianek, nie możecie żadnej przegapić!

Musimy Wam również powiedzieć, że wszystkie Wasze listy i drobne prezenty za chwilę dotrą do Domu w Kasisi. Niestety – nie będziemy mogli przekazać ich własnoręcznie, ponieważ nasz lot do Zambii został odwołany. Wiemy jednak, że siostry na miejscu na pewno dopilnują, aby każde dziecko otrzymało Waszą przesyłkę.

Przez ten weekend pozostawiamy Was w towarzystwie naszych kasiskich artystów! Dziś pobierzecie pocztówkę od Christophera, gotową do druku, a jutro odwiedzicie drugą część galerii świątecznych rysunków dzieci. A może namówimy Was na drobny podarunek dla Waszych dzieci? Wystarczy zestaw przyborów malarskich lub słoiczek dżemu, by uszczęśliwić małego kasiskiego artystę! Odwiedzajcie nasz sklepik lub profile dzieci i pomóżcie nam spełniać ich marzenia!