Zobaczcie ten ogrom wdzięczności

Data dodania: 01.12.2021

Co jedzą dzieci na Święta w Polsce? – Pyta Violet, przyklejając do kartki papierowe ozdoby. W kartkę włożyła całe serce, bowiem trafi (wirtualnie, ale nadal bardzo prawdziwie) do rodziców adopcyjnych – między innymi do Wiktorii, Marzeny i Jakuba. Również do rodziców innych dzieci – rodzeństwa i przyjaciół Violet, a także tych, którzy są z nami sercem, ale nie mogą pozwolić sobie na finansowe wsparcie Domu. Wszystkim Wam mała Violet chce życzyć Wesołych Świąt!

Jesteście z dziećmi w każdym ważnym momencie ich życia. Stawiacie na ich stołach zbilansowane posiłki, które pozwalają dzieciom zdrowo się rozwijać. Fundujecie zabawki – również te terapeutyczne – które sprawiają, że dzieci zapominają o krzywdzie, która kiedyś była ich codziennością. Utrzymujecie szpitalik, który sprawia, że nawet dzieci dotknięte chorobą mogą spać bezpiecznie, wiedząc, że zawsze otrzymają pomoc.

W grudniu szczególnie chcą Wam pokazać ogrom wdzięczności, którą czują z każdym pełnym talerzem oraz odebranym listem. Małe rączki wyklejają piękne kartki i papierowe łańcuchy, większe dzieci nucą polskie kolędy i przygotowują się do wielkiego wystąpienia (dla Was!), a siostry w organizacji świątecznego spotkania prześcigają samego Mikołaja.

A gdybyśmy powiedzieli Wam, że w tym roku mamy dla Was prezent? Zajrzyjcie do Kalendarza Adwentowego, w którym codziennie znajdziecie nową niespodziankę! Dziś dzieci chcą pochwalić się Wam swoimi rysunkami, ale w programie mamy również video-życzenia, udział w wirtualnym wernisażu, zabawę, w której poznasz swoje zambijskie imię oraz polskie kolędy wykonane przez dzieci! O każdym otwartym okienku będziemy Wam przypominać w relacjach.

Ogromu miłości od dzieci wystarczy, by obdarować każdego! A jeśli zechcecie podarować dzieciom świąteczną kolację lub czekoladowego mikołaja, w Kalendarzu znajdziecie link, który poprowadzi Was do świątecznego stołu.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł