Zróbmy naszym maluchom miłą niespodziankę

Data dodania: 05.02.2022

Ciii…. Anastasja, Emmanuel i Shadrick właśnie zasnęli, opróżniając chwilę wcześniej do dna butelkę mleka. Ostatnie łyki ulubionego napoju i zaraz w krainie kolorowych snów dołączy do nich także Mercy.

Nasze bejbiki piją mleko jak szalone i dzięki temu rosną jak na drożdzach! Tę energię do życia (a mają jej coraz więcej!), bezpieczeństwo i brak trosk – zapewniacie im Wy każdą wizytą w kasiskiej spiżarni.

A może razem zrobimy naszym maluchom miłą niespodziankę i nim rano się obudzą, napełnimy ich buteleczki ciepłym mlekiem? To tylko 3 zł, a radość i szaleństwa gwarantowane przez cały dzień.

Dobranoc wszystkim ze SZCZĘŚLIWEGO DOMU!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł