moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zróbmy naszym maluchom miłą niespodziankę

Data dodania: 05.02.2022

Ciii…. Anastasja, Emmanuel i Shadrick właśnie zasnęli, opróżniając chwilę wcześniej do dna butelkę mleka. Ostatnie łyki ulubionego napoju i zaraz w krainie kolorowych snów dołączy do nich także Mercy.

Nasze bejbiki piją mleko jak szalone i dzięki temu rosną jak na drożdzach! Tę energię do życia (a mają jej coraz więcej!), bezpieczeństwo i brak trosk – zapewniacie im Wy każdą wizytą w kasiskiej spiżarni.

A może razem zrobimy naszym maluchom miłą niespodziankę i nim rano się obudzą, napełnimy ich buteleczki ciepłym mlekiem? To tylko 3 zł, a radość i szaleństwa gwarantowane przez cały dzień.

Dobranoc wszystkim ze SZCZĘŚLIWEGO DOMU!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 387 zł
potrzebujemy:
4 950 zł