moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zróbmy naszym maluchom miłą niespodziankę

Data dodania: 05.02.2022

Ciii…. Anastasja, Emmanuel i Shadrick właśnie zasnęli, opróżniając chwilę wcześniej do dna butelkę mleka. Ostatnie łyki ulubionego napoju i zaraz w krainie kolorowych snów dołączy do nich także Mercy.

Nasze bejbiki piją mleko jak szalone i dzięki temu rosną jak na drożdzach! Tę energię do życia (a mają jej coraz więcej!), bezpieczeństwo i brak trosk – zapewniacie im Wy każdą wizytą w kasiskiej spiżarni.

A może razem zrobimy naszym maluchom miłą niespodziankę i nim rano się obudzą, napełnimy ich buteleczki ciepłym mlekiem? To tylko 3 zł, a radość i szaleństwa gwarantowane przez cały dzień.

Dobranoc wszystkim ze SZCZĘŚLIWEGO DOMU!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł