Zostań partnerem biznesowym Domu w Kasisi

ZAANGAŻUJ SIĘ

Zgłoś swoją firmę do współpracy z Kasisi

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o możliwych formach współpracy.

podejmij decyzję

Zostań partnerem
domu w Kasisi

Dołącz do nas i rozwijaj z nami ważne społecznie projekty, które wpływają na wizerunek Twojej marki jako odpowiedzialnej społecznie. Współpracujemy z biznesem w zakresie wspólnych kampanii w obszarze CSR, employer brandingu oraz tworzenia nowych produktów.

Zaangażowanie pracowników

Za inicjatywami CSR często stoją sami pracownicy; uczestnicząc w projektach Fundacji Kasisi umożliwiasz swoim pracownikom produktywne działania na rzecz społeczeństwa, zwiększające zadowolenie z wykonywanej pracy.

Transparentność projektów

Wiesz kiedy, w jaki sposób i na co wydatkujemy środki przekazane przez Twoją firmę. Otrzymujesz spersonalizowany raport wydatków i obserwujesz wieloletni wpływ swojej inicjatywy na rzecz dobrobytu dzieci w Domu Kasisi.

Rozpoznawalność Twojej marki

Działania zgodne z zasadami CSR pozytywnie wpływają na współpracę z lokalnymi społecznościami, podnoszą zaufanie klientów do Twojej marki oraz zwiększają zaufanie inwestorów.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Zostań jednym z Kluczowych Partnerów biznesowych Domu w Kasisi

WYREMONTUJ DOM

Stwórz bezpieczną przestrzeń dla dzieci i zajmij szczególne miejsce w Kasisi, symbolizowane przez tabliczkę upamiętniającą wkład Twojego biznesu w rozwój Domu

ZORGANIZUJ WYDARZENIE FUNDRAISINGOWE

Zorganizuj zbiórkę pracowniczą i opracuj z nami plan grywalizacji, który zwiększy zaangażowanie Twoich pracowników w inicjatywy społeczne

UFUNDUJ STYPENDIUM

Ufunduj stypendium naukowe dla najbardziej pracowitych mieszkańców Domu Kasisi, w tym studentów polskich i zagranicznych uniwersytetów

DOŁĄCZ DO NAS

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!