Bejbiki

Christopher 2 l

Urodziny: 01.09.2022
W Kasisi od: 09.05.2023

Trafił do nas prosto z ulicy, gdzie został znaleziony w bardzo trudnych warunkach. Jego matka wykorzystywała go do żebrania, zmuszając do spędzania długich godzin na ulicach, prosząc o pieniądze. Nie znamy tożsamości ojca Christophera. Teraz staramy się dać mu opiekę, miłość i stabilność, aby mógł rozpocząć nowe życie.

PAŹDZIERNIK 2024
Staramy się znaleźć jego rodzinę, której moglibyśmy zaproponować, aby zajęła się Christopherem. Wierzymy, że zasługuje na kochające i wspierające otoczenie, które pomoże mu w dalszym rozwoju i odkrywaniu życia. Naszym celem jest zapewnienie mu stabilności i bezpieczeństwa, aby mógł cieszyć się dzieciństwem w gronie najbliższych.
CZERWIEC 2024
Jeszcze do niedawna był spokojnym i wycofanym chłopcem, trzymającym się na uboczu. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy przeszedł niesamowitą przemianę. Stał się bardzo otwarty, ciągle uśmiechnięty i chętny do zabawy.
MARZEC 2024
Gdy do nas przyszedł często chorował. Teraz wraca na prosta. Jest bardzo samodzielny i spokojny, jednak ma mocny charakter.

Przytulanki

Katarzyna Wakuła

Kasia

Izabela

Nowe możliwości – podaruj specjalistyczne protezy rąk

W Kasisi opiekujemy się dziećmi, które doznały ogromnych krzywd ze strony innych ludzi. Często trafiają do nas za sprawą matek, które w desperacji ratują swoje pociechy przed atakami osób, które wierzą w magiczne działanie albinoskich kości.

Utrata kończyny znacząco utrudnia codzienne funkcjonowanie, dlatego naszym celem jest zapewnienie im możliwości pełnego korzystania z życia. Chcemy to osiągnąć, zakładając takim dzieciom specjalistyczne protezy, które pozwolą im odzyskać sprawność i radość z każdego dnia.