Bejbiki

Denzel 2 l

Urodziny: 11.07.2022
W Kasisi od: 05.06.2024

Kiedy do nas trafił, miał niespełna dwa lata. Został porzucony przez swoich rodziców, tyle póki co o nim wiemy. Przeszłość Denzela pozostaje dla nas tajemnicą, jednak dziś, w Kasisi, jego życie wypełnione jest radością i miłością. Tu znalazł rodzinę, która otoczyła go troską i wsparciem, dając mu szansę na lepsze jutro.

Jest niezwykle pogodnym i otwartym na innych ludzi chłopcem. Lubi się przytulać, serce bije mu wtedy powolutku i ogarnia go prawdziwy spokój.

Witaminy

Witaminy