Przedszkolaki

Elisha 6 l

Urodziny: 2014
W Kasisi od: 20.04.2017

Elisha urodził się w 2014 roku. Został porzucony w Lusace. Jest bardzo mądrym, zrównoważonym chłopcem.

MAJ 2019r.
Jest bardzo mądrym i zrównoważonym chłopcem. Lubi jeździć na rowerku i chodzić do domowego przedszkola.
LIPIEC 2018r.
Chłopiec miał niedawno ospę. Teraz jak za dawnych lat jest zadowolony i w pełni sił.

Fasola

Dorota Witulska -Wójcik

A.J

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.