Przedszkolaki

Elizabeth 6 l

Urodziny: 07.03.2016
W Kasisi od: 07.09.2016

Dziewczynka jest w Kasisi razem z bratem Felixem. Pochodzi z bardzo biednej rodziny, miała trudną sytuację w domu.

LUTY 2022
Elizabeth ma się dobrze, jest zdrowa, prawidłowo się rozwija. Chodzi do zerówki. Jest nieśmiała, najczęściej obserwuje z boku pokaz "talentów" innych dzieciaków.
CZERWIEC 2021
Jest jeszcze troszkę wycofana i wstydliwa, cały czas się oswaja. Ma kłopoty zdrowotne, często łapie infekcje.
GRUDZIEŃ 2019
Chodzi do kasiskiego przedszkola. Jest radosną dziewczynką. Ostatnio zaczęła chorować, ale już jest dobrze. Rodzice w ogóle nie odwiedzają jej ani jej brata.

Czekolada

Agnieszka Kuprowska

Katarzyna Cembala

Photo

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.