Przedszkolaki

Elizabeth 6 l

Urodziny: 07.03.2016
W Kasisi od: 07.09.2016

Dziewczynka jest w Kasisi razem z bratem Felixem. Pochodzi z bardzo biednej rodziny, miała trudną sytuację w domu.

LUTY 2023
Ma się dobrze, chodzi do szkoły. Nie sprawia problemów. Jest spokojnym i cichym dzieckiem.
LUTY 2022
Elizabeth ma się dobrze, jest zdrowa, prawidłowo się rozwija. Chodzi do zerówki. Jest nieśmiała, najczęściej obserwuje z boku pokaz "talentów" innych dzieciaków.
CZERWIEC 2021
Jest jeszcze troszkę wycofana i wstydliwa, cały czas się oswaja. Ma kłopoty zdrowotne, często łapie infekcje.
GRUDZIEŃ 2019
Chodzi do kasiskiego przedszkola. Jest radosną dziewczynką. Ostatnio zaczęła chorować, ale już jest dobrze. Rodzice w ogóle nie odwiedzają jej ani jej brata.
pokaż starsze

Agnieszka Kuprowska

Katarzyna Cembala

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!