Bejbiki

Frida 3 l

Urodziny: 14.07.2020
W Kasisi od: 30.12.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi w bardzo złym stanie. Przyszła do nas razem z bratem. Dzieciaki były bardzo zaniedbane i wycieńczone. Frida wciąż jest bardzo wątła. Bardzo potrzebuje wsparcia.

MARZEC 2024
Frida, mimo traum, jakich kiedyś doświadczyła, dziś potrafi się uśmiechać. W Kasisi otrzymała ogrom miłości i wsparcia. Kochana przez wszystkich, ta drobniutka dziewczynka zaczyna otwierać się na innych i coraz bardziej odzyskuje ufność w ludzi. Starsze dziewczynki zawsze z radością się nią opiekują i bawią, tworząc dla niej przyjazne i kochające środowisko.

Komplet badań

Monika i Zuzia

Beata

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.