moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Frida 3 l

26
Urodziny: 14.07.2020
W Kasisi od: 30.12.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi w bardzo złym stanie. Przyszła do nas razem z bratem. Dzieciaki były bardzo zaniedbane i wycieńczone. Frida wciąż jest bardzo wątła. Bardzo potrzebuje wsparcia.

 

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Frida, mimo traum, jakich kiedyś doświadczyła, dziś potrafi się uśmiechać. W Kasisi otrzymała ogrom miłości i wsparcia. Kochana przez wszystkich, ta drobniutka dziewczynka zaczyna otwierać się na innych i coraz bardziej odzyskuje ufność w ludzi. Starsze dziewczynki zawsze z radością się nią opiekują i bawią, tworząc dla niej przyjazne i kochające środowisko.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ania

Emilka

Paula

Anna Białek

Matysia Aniela

Natalia Markowska

Patryk

Katarzyna Prądzyńska

Angelina

Zuzia

Anita Artur

Basia K

Basia

Jolanta Sonnberg

Paulina J.

Beata

Sebastian Filipek

Monika i Zuzia

Beata

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł